Колегиум во кампусот лабораторија Едноставно потресено унисекс, колекција на маички со тенок маица за возрасни тенок
Свеж

Колегиум во кампусот лабораторија Едноставно потресено унисекс, колекција на маички со тенок маица за возрасни тенок

DEN 3.00

Достапно.

Campus Lab е вашиот официјално лиценциран извор за сите работи колегиум! Овде, во лабораторијата, ние посветивме часови на тестирање и експериментирање на истражување и развој на крајната мешавина на ткаенини само за вас. Совршено за надавање : Дајте меморија во правењето. Машинско миење. Сертифициран кампус лабораторија и одобрено од колеџ : Безброј часови експериментирање поминале во формулирање на крајната мешавина на ткаенини. Дојдовниот бруцош, алумни на ОГ, син, сестра на сороност, братски брат, татко, мајка, дечко или бестинка, го украсува вашиот суперфан за нивниот следен роденден, празник, тематски настан или посебна пригода. Изработен од безвременски три-мешавина, овој пријатна колеџ е суштинска е предодредена да стане омилена. За порелаксирано вклопување, или ако сте помеѓу големини, изберете големина нагоре. Студент, наставник, алумни, или само фанатик на умре, без разлика дали виткате на кампусот или навивате на маргините, кампусот лабораторија ја има целата опрема што ви е потребна за да го испочитувате наследството на вашиот колеџ или универзитет. Нашите маици се тенок вклопен пресек. Зборуваме од ден на ноќ, од игра-мексер-до-фудбал-игра, доцна во ноќта и латер-омраза, кој се грижи-ако-јас-спиење-во-тоа облечен . Трајно изработена и живописно изречена, нашата стока е дизајнирана со вентилаторот во умот. Носете го секојдневниот* tee насекаде : задниот дел, пиперките и сесиите за студирање, дизајнирани за живот на студентски дом, оваа мета е направена за носење. Кампус лабораторија ̶ Вашето наследство, инженерство. Научна удобност : Студент, факултет или алумни ̶ Ние ве покривме. Кампус лабораторија ̶ Вашето наследство, инженерство.

Детали

Избор на клиенти