Маици за долг ракав на Вокачи Божиќ за мажи, XMAS 3D Graphic Santa Print Crewneck Tee Tops Party Sports Tilt Mirt
Свеж

Маици за долг ракав на Вокачи Божиќ за мажи, XMAS 3D Graphic Santa Print Crewneck Tee Tops Party Sports Tilt Mirt

DEN 1.67

Достапно.

За испорака : Стандарден превоз 7-18 дена, во рок од 48 часа испорака. S = US 6-8, M = US 8-10, L = US 10-12, XL = US 12-14, XXL = US 14-16, 3 XL = US 16-18. Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина поголема при нарачката. Маички маици маици со долги ракави, Божиќно копче надолу по хавајски плажа, маичка графички врвови, промоција ефтина дозвола за попуст, топла продажба. Божиќни графички маици/XMAs Обични кошули/Есен зимско копче надолу кошула/Среќни Божиќни врвови за мажи/јуниори/затворање на машки/тинејџери. Божиќни кошули за мажи. Дупките поштедуваат модни дуксери за мажи со дуксери 【прилики】 Зимски модни Божиќни обични кошули/Зимски тренингот Атлетски дуксери/Божиќно копче надолу кошула/есенски војник Слим вклопни спортови маици, донесуваат машки атлетски перформанси кои даваат поголема флексибилност и поширок спектар на предлози . Погодно за Божиќни носии, забава за игра, секојдневно носење, трчање, возење велосипед, теретана, обука или јога, бокс, обичен, улица. Совршени подароци за вашето момче, син, сопруг. 【Големина】 Големина : Азиска големина; Пред да нарачате, внимателно проверете ја табелата со големина; Ве молиме, оставете разлики од 1-2 см поради рачното мерење на големината на мерењето : Големина : S US : 6 BUST : 100 CM/39.37 "Рамената : 46cm/18.11" Ракав : 64см/25,20 "Должина : 68cm/26.77" Големина : М САД : 8 биста : 106cm/41.73 "Рамо : 48cm/18.90" ракав : 66cm/25.98 "Должина : 70см/27,56" Големина : L САД : 10 биста : 112 CM/44.09 "Рамо : 50см/19,69 /28.35 "Големина : XL US : 12 биста : 118cm/46,46" Рамо : 52cm/20.47 "ракав : 70cm/27.56" Должина : 74cm/29.13 "Големина : XXL САД : 14 биста : 124cm/48.82" рамена : 54cm/21.26 "Ракав : 72см/28.35" Должина : 76см/29,92 "Големина : 3xl САД : 16 биста : 130cm/51.18" Рамо : 56cm/22.05 "ракав : 74cm/29.13" Должина : 78cm/30.71 "Големина : 4xl us : 18 Bust : 18 BUST : 136cm/53.54 "Рамо : 58cm/22.83" ракав : 76см/29,92 "Должина : 80см/31,50" Боја : 159-вина големина : мали промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти