Овошје На Разбој Дете 5 мл. HD Cotton Q-Маица 4t БЕЛО
Свеж

Овошје На Разбој Дете 5 мл. HD Cotton Q-Маица 4t БЕЛО

DEN 3.33

Достапно.

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 100% памучен предизборен дрес. ткаенина со висока густина за исклучителна јасност на печатењето. двојна игла покриен предниот врат. искинете ја етикетата. рамо до рамо лента. 100% Памучна Ткаенина Со Висока Густина На Дрес За Исклучителна Јасност За Печатење Со Двојна Игла Покриен Преден Врат Откинете Ја Етикетата Лента Рамо до Рамо Со Двојна Игла Зашиени Ракави и Долниот Раб Атлетската Хедер Е 90% Памук, 10% Полиестерска Лесна Ребреста Јака 1Х1.

Детали

Избор на клиенти