Гроздобер Б-17 Бомбардер WW2 Авион Авијација Авион Кошула Гранџ
Свеж

Гроздобер Б-17 Бомбардер WW2 Авион Авијација Авион Кошула Гранџ

DEN 513.60

Достапно.

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Авионска кошула од ВТОРАТА светска Војна подарок за мажи жени млади момчиња тинејџери деца. Ентузијастите и обожавателите на воените авиони ќе го сакаат овој гроздобер дизајн на бомбардерот Б-17 од world на светската војна. Одлична кошула што треба да ја имате за настанот на авионската емисија гледајќи авионска аеробатика. WW2 Бомбардер Б-17, совршен подарок за пилоти ветерани симулатор гејмери авион ентузијасти модел комплет градители. Прави уникатен подарок за авион за дедо дедо татко татко син внук брат вујко или внук за божиќни родендени национални празници. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Гранџ гроздобер потресени стил дизајн На WW2 Б-17 Стратешки Бомбардер летечката Тврдина авион авион маица. Совршен за пилоти ветерани симулатор гејмери авион ентузијасти и модел комплет градители. Исто така прави уникатен авионски подарок за дедо дедо татко татко син внук брат вујко или внук за божиќни родендени национални празници. Кликнете на насловот на брендот "Воена Облека За Авиони Варбирд" за друга уникатна гроздобер облека за воена авионска авијација.

Детали

Избор на клиенти