Шака Носете Машка Памучна Маица-Основни Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Активни 5,8 Унци Редовни ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ S~5XL
Свеж

Шака Носете Машка Памучна Маица-Основни Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Активни 5,8 Унци Редовни ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ

DEN 1.00

Достапно.

Совршен за обезбедување удобност за време на секоја активност, без разлика дали лежите дома, вежбате во теретана или излегувате за време на викендите со пријателите. УЛТРА-УДОБНО-Никогаш не жртвувајте ја удобноста за модата. Овие 100% премиум памучни маици беа дизајнирани да ви овозможат максимална удобност. Двојната игла зашиена на долниот раб ја подобрува долготрајната издржливост. Совршен за обезбедување удобност за време на секоја активност, без разлика дали одите на работа во канцеларија, вежбате во теретана или се дружите со пријателите. Повлечете го затворањето. РАЗНОВРСНА ОСНОВНА - оваа маица е совршена разноврсна основна што му е потребна на секој дечко во неговиот плакар. Тој е ултра мек и мазен на кожата, одржувајќи го секој со чувствителна кожа среќен и без чешање. Додадете стил во вашата гардероба со маици во ладна боја, како што е оваа светла тиркизна боја. Без разлика дали едноставно лежите дома, вежбате во теретана или се дружите со пријателите, оваа кошула ви дава целосен опсег на движења, што ја прави совршена за да ве одржува ладни, свежи и удобни за време на секоја активност. Зачинете ја вашата гардероба со живописни маици во боја, како што е оваа смела, но мека нијанса на корално розова боја.

Детали

Избор на клиенти