Ивиспорт Маица За Возрасни Со Долги Ракави Со Класично Лого На Лак, Сива, Унисекс
Свеж

Ивиспорт Маица За Возрасни Со Долги Ракави Со Класично Лого На Лак, Сива, Унисекс

DEN 239.52

Достапно.

50% Памук, 50% Полиестер. Оваа врвна маица што може да се пере во машина е совршен подарок за мажи и жени. Повлечете го затворањето. Ние им служиме на студентите, навивачите и алумни со машка облека и женска облека кои се страсни за нивната алма матер. Оваа кошула е направена од памук од 5,3 мл претходно намален супер мек прстен што работи точно на големината. Гарантираме дека ќе ви се допадне вашата кошула, руно или дуксер или веднаш ќе ви ја замениме или вратиме. АВТЕНТИЧНИ, ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Логоата и боите се официјално лиценцирани од НЦАА и изработени од најквалитетни материјали. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : стоиме зад секоја облека што ја продаваме и нудиме 100% Гаранција за Задоволство. Класичната унисекс маица со долги ракави Ивиспорт стана омилена во гардеробата на супер фановите НА НЦАА, студенти и потенцијални дипломирани студенти ширум светот. Нашата компанија го слави нагонот за извонредност во академици и атлетика од страна на студенти, алумни и идни дипломирани студенти на елитни образовни институции. Жените треба да размислат да нарачаат една големина надолу. Инспириран од традиционалната и класичната колегијална облека На најдобрите Американски универзитети, Ивиспорт и нашиот нов бренд Барнсмит се трговци на мало со премиум, официјална колеџ облека скоро 30 години, официјално лиценцирани од нашите партнери или нашите сопствени брендови. ЖИВОПИСНА ИЗДРЖЛИВА ГРАФИКА-екранот отпечатен името На Академијата На Воздухопловните Сили на Соединетите држави нема да исчезне со текот на времето, а името На соколите На Воздухопловните Сили е истакнато со свилен екран во традиционалниот, класичен и официјален фонт за блокирање букви на оваа удобна памучна кошула за вратот на екипажот која одговара на мажите и жените. УДОБНО И МЕКО - Нашата Академија За Воздухопловни Сили на Соединетите Држави маичката со долги ракави има 50% Памук /50% Полиестер, мешавина со врвен квалитет за супериорно, удобно носење и долготрајни перформанси. Удобен е за кожата, издржлив и пријатен, дише и лесен. Ве молиме видете унисекс големина шема. ПРОИЗВЕДЕНО Во САД – Нашата Стока за носење духови И Соколи На Воздухопловните Сили на Соединетите Држави е исклучиво дизајнирана и отпечатена за обожаватели на соколи, студенти и алумни ВО САД, додека се увезува висококвалитетна облека. Секоја кошула доаѓа со официјално лиценцирана ознака која не обезбедува фалсификувани дизајни или бои.

Детали

Избор на клиенти