Кубавера Машки Четири Џеб Краток Ракав Копче Надолу Гвајабера Кошула
Свеж

Кубавера Машки Четири Џеб Краток Ракав Копче Надолу Гвајабера Кошула

DEN 1.00

Достапно.

55% Памук, 45% Полиестер. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. ЦВРСТ ОБИЧЕН ТКААТ. Подигнете го вашиот изглед со оваа машка кошула гвајабера инспирирана од латински од Кубавера. Изработката на поплин во обичен ткаење создава лесна кошула со импресивна издржливост. Комплетна со четири џебови, вертикални везени набори и полирана точка јака, кошулата со копчиња со кратки ракави носи талент во вашата модерна гардероба.

Детали

Избор на клиенти