Под оклопна маица со кратки ракави на Whisperlight
Свеж

Под оклопна маица со кратки ракави на Whisperlight

DEN 560.00

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машината за миење. Whisperlight ткаенина дава поголемо истегнување и закрепнување, ултра-меко чувство и повеќе перформанси за дишење. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Двоен дизајн на отворено на задниот дел со паднати полите за засилено покривање на грбот. Широка, јака од вратот за чамци за повеќе женствена силуета. Под мисијата на Оклоп е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Ткаенината за шепотење дава поголемо истегнување и закрепнување, ултра-меко чувство и повеќе перформанси за дишење. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Дупл клуч за отвори за задниот дел со паднати полите за засилено покритие на грбот. Мисијата на силуета.

Детали

Избор на клиенти