се потсмеваат женските најважни работи на адидас
Свеж

се потсмеваат женските најважни работи на адидас

DEN 1.33

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% полиестер. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. Womenенски без ракав голф со потсмев со лежиште. Редовното вклопување е пошироко на телото, со права силуета. Направени од материјали-апсорбирани материјали дизајнирани да ја избришат влагата подалеку од вашето тело, Адидас Аерорејди ве тера да се чувствувате суво додека се движите. Исмејувачки врат и облик на полите за дополнително покривање. Овој производ е направен со серија материјали за рециклирани високи перформанси. Оваа женска кошула „Адидас Поло“ е изработена од истегната ткаенина која се чувствува лесна и дише. Aeroready што апсорбира влага и дизајнот без ракави се комбинираат за да ве одржат суви и удобни на теренот за голф. Подбивањето на вратот и лажицата полите му даваат елегантен изглед.

Детали

Избор на клиенти