Најк Машки Дри-ФИТ Трчање Поделба Пораст 365 Краток Ракав Трчање Врвна Големина Медиум
Свеж

Најк Машки Дри-ФИТ Трчање Поделба Пораст 365 Краток Ракав Трчање Врвна Големина Медиум

DEN 2.00

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Стандардно вклопување за опуштено, лесно чувство. Лесната плетена ткаенина се чувствува мека. Преголема, црна рефлектирачка графика инспирирана од шеврон се наоѓа напред, кимнувајќи со изгледот на Ветерникот. Рефлектирачки Шипки и шипки на грбот на рамената.

Детали

Избор на клиенти