Јубнлви Женски Дуксери За Денот На Вљубените Со Долги Ракави Трендовски Секојдневно Печатење На Срцето На Вратот Дневни Блузи
Свеж

Јубнлви Женски Дуксери За Денот На Вљубените Со Долги Ракави Трендовски Секојдневно Печатење На Срцето На Вратот Дневни Блузи

DEN 3.33

Достапно.

Тоа е задолжително во вашата гардероба. ?●Материјал За Маица За Денот На вљубените ● памучна мешавина, мека и удобна. Ако сакате уникатен дезен во вашата секојдневна гардероба, овој дуксер од туника е точното парче што ви треба! Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели! Преглед и Повратни Информации Ако сте задоволни по добивањето на стоката, ве молиме одвојте момент да оставите коментари за нашите производи и продавници. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Јубнлви пред Да Нарачате. ●Внимание На големината ● Препорачајте нарачка 1-2 големина нагоре, ве молиме бидете сигурни, имаме совршени услуги по продажбата што ќе ви помогнат да ги избегнете загубите на проблемот со големината. Произведено во САД или Увезено. ?Одговараат за соодветни панталони, хеланки, здолништа, шорцеви, фармерки и така натаму. ①Нега За перење】 Машинско Перење Со Ладна Вода/ Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило/ Без Хемиско Чистење.Комбинацијата на полиестер и спандекс го прави овој врв многу мек, растеглив тенок и удобен. Queservices free schange во големина/боја. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. >> > Модата Изгледа Лесно да се спари едноставниот дуксер со слаби фармерки, панталони, фустани, шорцеви, чизми, патики, потпетици и така натаму за секојдневен и елегантен изглед во толпата.100% Полиестер. Оваа комбинација го прави производот добар по квалитет, дури и постојано триење на ткаенината, брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки.

Детали

Избор на клиенти