Детското Место Бебе Дете Момчиња Краток Ракав Графички Маица 3-Пакет
Свеж

Детското Место Бебе Дете Момчиња Краток Ракав Графички Маица 3-Пакет

DEN 1.33

Достапно.

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ГРАФИЧКА МАИЦА-класично, удобно вклопување со графика што ќе му се допадне. ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памучен дрес. ДИЗАЈН-Карактеристики кратки ракави и ребро-плетени вратот на екипажот. МУЛТИПАК — 3-пакет графички маици : 1 стил со оган камион графички дизајн напред; 1 стил со спасувачко возило и хеликоптер графички дизајн напред; 1 стил со оган камиони и полициски автомобил графички дизајн напред. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци.

Детали

Избор на клиенти