Алатки за измет за запишување 2 парчиња сечење душек за самото заздравување МАТ ПВЦ двострана занаетчиска табла за сечење A3 големина за шиење занаетчиски ткаенини
Свеж

Алатки за измет за запишување 2 парчиња сечење душек за самото заздравување МАТ ПВЦ двострана занаетчиска табла за сечење A3

DEN 1.33

Достапно.

Тие обезбедуваат максимална заштита за вашиот работен простор и сите ваши потреби за сечење на ткаенини. Погодно за сите проекти за занаетчиство, како што се шиење, ватирање, белење книги, сечење на стакло, сечење кожа, производство на модели, итн. Тие можат да се користат и на предниот и на задниот дел, што ви носи многу погодност. Материјал со висок квалитет и фино занаетчиство, трајно и цврсто долго време. Заштитете ја вашата табела од алатки, инструменти за пишување или други алатки за уметност и занаетчиство. Тие обезбедуваат максимална заштита за вашиот работен простор и сите ваши потреби за сечење на ткаенини. Погодно за сите проекти за занаетчиство, како што се шиење, ватирање, белење книги, сечење на стакло, сечење кожа, производство на модели, итн. Тие можат да се користат и на предниот и на задниот дел, што ви носи многу погодност. Материјал со висок квалитет и фино занаетчиство, трајно и цврсто долго време. Заштитете ја вашата табела од алатки, инструменти за пишување или други алатки за уметност и занаетчиство. Опис Дали сè уште барате душек за сечење професија? Ако е така, нашите душеци за сечење се внимателно подготвени за вас. Направени од врвен ПВЦ материјал, тие се квалитетни и издржливи. Тие можат да се користат за проекти за DIY, како што се шиење, сечење хартија, резба, ватирање, итн. Вие заслужувате еден. Карактеристики- Боја : Зелена, розова материјал : ПВЦ- Големина : околу 30. 00x45. 00x0. 30см/ 11. 79х17. 68x0. Материјал со високо квалитетно и фино занаетчиство, издржлив и здрав подолго време .- Тие можат да се користат и на предниот и задниот дел, што ви носи многу погодност. , Strap Booking, сечење стакло, сечење кожа, производство на комплети за модели, итн.- Тие обезбедуваат максимална заштита за вашиот работен простор и сите ваши потреби за сечење на ткаенини. - Заштитете ја вашата табела од алатки, инструменти за пишување или други алатки за уметност и занаетчиство. Пакет, вклучувајќи душеци за сечење 2 x.

Детали

Избор на клиенти