Надворешна Мачка 6 Етернет Кабел 400ft, XXONE 26awg Тежок Кабел За Мрежно Поврзување Cat6 Кабел RJ45 LAN Жичен Кабел FTP Водоотпорен Директен Погреб
Свеж

Надворешна Мачка 6 Етернет Кабел 400ft, XXONE 26awg Тежок Кабел За Мрежно Поврзување Cat6 Кабел RJ45 LAN Жичен Кабел FTP Водоотпорен

DEN 1535.84

Достапно.

Quality Xxone CAT6 ethernet кабелот Е водоотпорен Совршен За надворешен и внатрешен аранжман на жица. ●Високо Компатибилен Q-Во Согласност СО ANSI/TIA/EIA-568-B.●Голема Брзина-XXONE Cat6 26 AWG отворен етернет кабел поддршка пропусен опсег до 350 MHz, така што можете да се поврзете со вашиот LAN/WAN сегменти и вмрежување опрема со максимална брзина и сурфање на нето, поток видеа, музика и други податоци со голема брзина без да се грижите за кабли предизвикува хаос.Променете бесплатна и пријателска услугапроводнички материјал : 99,99% Бакар Без Кислород*********************************** Пакетот Вклучува 1 x400ft HI-Speed CAT6 Интернет Мрежен Кабел . Мачка 6, СТП Компатибилен Со Мачка 5е / Мачка 6 / Мачка 6а Етернет Кабел 2. Користете го вашиот интернет со супериорни брзини, без нередот на обемни жици. Конструкција на проводник : 8 жици Заглавени Бакар со заштитен, многу подобри од перформансите од алуминиумската жица обложена со бакар (ЦЦА) 3. Етернет Каблите XXONE Cat6 се способни да пренесуваат податоци со брзина до 10. Без разлика дали станува збор за апликации за сервери, облак компјутери или HD видео стриминг, кабелот Cat6 ethernet patch промовира брза, конзистентна врска.Ако од која било причина не го сторите тоа, ние ќе го прифатиме вашето враќање за целосна наплата.Ако од која било причина не го сторите тоа, ние ќе го прифатиме вашето враќање за целосна наплата. Доживотна Гаранција● - Бесплатна Доживотна Замена или Гаранција за враќање На Парите ако проблемот со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не преку . Заштита од Мешање НА ЕМИ/РФИ. Сурфајте На Интернет, Проследувајте Видео , Музика и Други Податоци Со Поголема Брзина Без Заостанување и Други Мрежни Проблеми. Мрежни Апликации Дизајнирани За Мрежни Адаптери, Центри, Прекинувачи, Рутери, Dsl/Кабелски Модеми, Панели За Лепенки и други апликации за Компјутерско Вмрежување.* ЗАБЕЛЕШКА* : брзината На вашата мрежа е одредена од многу фактори кои вклучуваат кабел, вашиот рутер, кутија за прекинувачи Безгрижна Гаранција : Едногодишна Гаранција без Проблеми и Доживотна Пријателска Услуга за Клиентите.

Детали

Избор на клиенти