2 Пакет Магнетни Цинк Легура Автомобил Телефон Монтажа, Надградба Магнет N52 8pcs, Универзална Контролна Табла Носителот, Мобилен Телефон Зафат Автомобил Колекции, 360°
Свеж

2 Пакет Магнетни Цинк Легура Автомобил Телефон Монтажа, Надградба Магнет N52 8pcs, Универзална Контролна Табла Носителот, Мобилен

DEN 207.84

Достапно.

Нов Стилски Монтирање На Легура На Цинк : Легура На Цинк Со Висок Сјај, Сечење И Полирање На Легура На Цинк Со Висока Густина Едноставен Луксуз. Мазно И Удобно Чувство, Мини Дизајн за Лесно Носење. Лепило за супер Стап : Леплива Подлога ОД 3М Од АВТОМОБИЛСКА КЛАСА Обезбедува Силна Сила На Стап. Осигурајте Се Дека Држачот Останува Совршено На Своето Место И Покрај Нерамнините на Брзината, Острите Вртења и Нерамните Патишта. Моќни Магнети : 8 Моќни Магнети За Да Се Обезбеди Цврсто Држење На Телефонот и Го Поддржува Вашиот Уред Додека Ви Овозможува Да Возите Без Одвлекување На Вниманието-[ Забелешка : Металната Плоча Прикачена На Куќиштето или Телефонот Нема да Работи со Безжично Полнење ]. Ротација од 360° : Функцијата За Ротација Од 360° Ви Овозможува Да го Прилагодите Уредот Во Која било Положба со Едната Рака. Компатибилен Со Samsung Galaxy S22/ S22 Ултра/ S21/ S21 Плус/ S20 / S20+ / S20 Ултра / Забелешка 10 / Забелешка 10 Плус / 10 / 9 / 8 / S10 / S9 / S8 / S7 / S7 Edge / i Phone 14/ 14 Pro/ i Phone 13/ 13 Pro/ i Phone 12/ i Phone 12 Pro Max/ i Phone Mini / 11 / Xs Max / XS / XS / Xr / 8 / 8 Плус / 7 / 7 плус / 6 / 6 S / 5 / S / LG / Google Pixel / Nexus. Вклучен пакет : 2х Магнетни Држачи За Автомобили, 2х Дополнителни 3м Лепила, 2х Тркалезни Метални Плочи, 2х Правоаголни Метални Плочи, 2х Влажни И Суви Марамчиња, 2х Заштитни Филмови. 12 месечна замена & 24*7 пријателска поддршка на клиентите, доколку има некаков проблем со квалитетот, ве молиме контактирајте не.

Детали

Избор на клиенти