Држач на мобилни телефони Taloyer за автомобил, табла за табла за монтирање на табла за монтирање на Универзална анти -лизгачка мат Универзална
Свеж

Држач на мобилни телефони Taloyer за автомобил, табла за табла за монтирање на табла за монтирање на Универзална анти -лизгачка

DEN 479.84

Достапно.

Таа е мала цена и е голема ефикасност и е ефикасен и магичен производ кој не може да се замени со кој било друг производ.Без дамки : Нема лепило за пилинг, нема дамки на рацете, нема дамки на површината на предметите. Може да има мали разлики во бојата заради различни монитори и светла на фотоапаратот. Неговата зафат и еластичноста не се намалени, а ефектот не е променет. Нема потреба од детергент при чистење, само исплакнете со чиста вода, нема потреба да се бришете со крпа, а оригиналниот ефект на употреба може да се врати со нежно сушење со рацете. Ниска цена : висока цена на перформанси и вредност со голема употреба. Ниска цена : висока цена на перформанси и вредност со голема употреба. 1 инчи = 2,54 сантиметри 1 сантиметар = 0,39 инчи3. Отпорност на температурата : отпорност на висока температура, отпорност на ниска температура, поминато отпорност на топлина, антифриз и тестови за заштита на сонцето, а перформансите на носење останува непроменета на 200 степени Целзиусови и -40 степени. Неговата зафат и еластичноста не се намалени, а ефектот не е променет. Таа е мала цена и е голема ефикасност и е ефикасен и магичен производ кој не може да се замени со кој било друг производ. Без дамки : Нема лепило за пилинг, нема дамки на рацете, нема дамки на површината на предметите. Нема потреба од детергент при чистење, само исплакнете со чиста вода, нема потреба да се бришете со крпа, а оригиналниот ефект на употреба може да се врати со нежно сушење со рацете. Ве молиме, дозволете 1-3мм разлики како резултат на рачното мерење. Издржливост : Издржлив и може да се користи повеќе пати повеќе од 5 години без стареење. Издржливост : Издржлив и може да се користи повеќе пати повеќе од 5 години без стареење.57 Inmatery : PC+Silicononepackage Содржина : 1 PC CAR Носител на телефон : 1.

Детали

Избор на клиенти