DGN Силен магнетски автомобил Телефон монтирање за табла и шофершајбна, прилагодлива рака, прилагодлива глава, штанд за телефонски раце, компатибилен со iPhone 13 12 11 Pro M
Свеж

DGN Силен магнетски автомобил Телефон монтирање за табла и шофершајбна, прилагодлива рака, прилагодлива глава, штанд за телефонски

DEN 1.00

Достапно.

[Лесна инсталација] - Се одликува со дополнителна силна чаша за вшмукување со супер леплива подлога за гел. Компатибилен со скоро сите паметни телефони, како што се i Phone 13/3 Mini/ 13 Pro/ 13 Pro Max/ 12/12 Pro/ 12 Pro Max/ 12 Mini/ 11/ 11 Pro/ 11 Pro Max/ XS/ XS MAX/ XR/ X/ 8 7 6 S PLUS, Samsung Galaxy Note 20/ A72/ A52 5 G/ S21/ S21+/ S21 Ultra 5 G/ S20/ S20+/ Note10/ Note10+/ S10/ S10+ / S10 E/ S9/ S8, LG Google One Plus и сите паметни телефони дури и со густ случај. Лесно поставете го вашиот уред на вашата удобна позиција и уживајте во возењето. Лесно поставете го вашиот уред на вашата удобна позиција и уживајте во возењето. Вклучува две Лепички метални плочи за дополнителна стабилност. Забелешка : Ве молиме Користете ги металните плочи на вашиот телефонски случај надвор за супер силен зафат. Ви дава совршен агол за да уживате во порелаксиран и побезбеден погон. Исто така, спојот на топката од 360 степени и прилагодливата телескопска рака овозможува прегледување под кој било агол на вашата удобна позиција. Невиден дизајн прави лисја нула гребнатини на мобилни уреди. [Универзална компатибилност] - Компатибилен со кој било уред до 3,5 "во ширина. [Универзална компатибилност] - Компатибилен со кој било уред до 3,5 "во ширина. [Што е вклучено] - Нашиот силен држач за магнетски телефон доаѓа со 1x силен држач за магнетски телефон, 1x тркалезна лепила метална плоча, 1x правоаголник лепило метал. Исто така, спојот на топката од 360 степени и прилагодливата телескопска рака овозможува прегледување под кој било агол на вашата удобна позиција. Ротација од 360 степени што обезбедува бесконечни агли на гледање. Компатибилен со скоро сите паметни телефони, како што се i Phone 13/3 Mini/ 13 Pro/ 13 Pro Max/ 12/12 Pro/ 12 Pro Max/ 12 Mini/ 11/ 11 Pro/ 11 Pro Max/ XS/ XS MAX/ XR/ X/ 8 7 6 S PLUS, Samsung Galaxy Note 20/ A72/ A52 5 G/ S21/ S21+/ S21 Ultra 5 G/ S20/ S20+/ Note10/ Note10+/ S10/ S10+ / S10 E/ S9/ S8, LG Google One Plus и сите паметни телефони дури и со густ случај. Забелешка : Ве молиме Користете ги металните плочи на вашиот телефонски случај надвор за супер силен зафат. [Висок квалитет] - Овој држач за магнетски мобилен телефон за автомобил додава силиконски материјал со висока густина со одлична еластичност и 4 силни магнети кои ќе обезбедат вашиот мобилен уред да биде безбеден од абење и солза. Извадете го телефонот за вентилатор на автомобилот лесно со влечење на подлогата за вшмукување без да оставите никакви непријатни ознаки. [Висок квалитет] - Овој држач за магнетски мобилен телефон за автомобил додава силиконски материјал со висока густина со одлична еластичност и 4 силни магнети кои ќе обезбедат вашиот мобилен уред да биде безбеден од абење и солза.

Детали

Избор на клиенти

Држач
Свеж
Држач
Достапно.
DEN 2.00
Проценките: