Таблета за држач за држач за чаша Lopnord за z fold 4, држач за монтирање на телефонски чаши за автомобили компатибилен со Samsung Galaxy Z Fold 3/Z Flip 3/S23 Ultra/S22/S22 Ultra/S21/iPhone 14 13 Pro Max Plus/iPa
Свеж

Таблета за држач за држач за чаша Lopnord за z fold 4, држач за монтирање на телефонски чаши за автомобили компатибилен со Samsung

DEN 335.84

Достапно.

Лопнорд, водечки бренд се фокусираше на квалитетот на производот и технолошката иновација. ✿ Лесен за употреба - Основата за проширување одговара на повеќето автомобили, RV автомобили, автомобили, SUV, камиони и други возила со држачи за стандардна големина на чаши. Прилагодлива база што совршено се вклопува во повеќето држачи за чаши за автомобили. Дизајн на ротација од 360 степени Прилагодете го држачот, така што е лесно за различен агол на гледање. ✿ Прилагодлива ротација на 360 степени - држачот на чашата за автомобили е направен од алуминиумски пол, нема да се тресе додека возите, висината може да биде прилагодлива. ✿ Лесен за употреба - Основата за проширување одговара на повеќето автомобили, RV автомобили, автомобили, SUV, камиони и други возила со држачи за стандардна големина на чаши. Со Лопнорд, вашиот живот и патување се подобри од кога и да било!. Без разлика дали сте Uber, Lyft или таксист или едноставно современиот возач на денешниот ден, кој е под притисок од неорганизирани кабли и електроника што спаѓаат под седиштето на патниците / возачите. Ние секогаш се трудиме да обезбедиме производи со добар квалитет, како и одлична услуга за нашите клиенти. Уредот може да се користи вертикално или хоризонтално, и можете да го промените аголот на екранот за да одговараат на вашиот избор. Прилагодлива база што совршено се вклопува во повеќето држачи за чаши за автомобили. Може да уживате во бескрајниот хоризонт додека возите на патот. ✿ Универзална компатибилност - Прицврстувачите и долната фиока се прилагодливи, монтирање на телефонски држачи за автомобили, монтирање погодно за разни мобилни телефони или таблети со големини 4,53 "и 8,27", како што е Samsung Galaxy Z Fold 3/Fold 2/Z Flip 3/S23/S23 Ultra /S23+/S22/S22 Ultra/S22+/S21/S20/S10/S9/S8, i Phone 14 13 12 11 Pro Max Mini/Xs/X, i Phone 6/7/8, i Pad, итн. Уредот може да се користи вертикално или хоризонтално, и можете да го промените аголот на екранот за да одговараат на вашиот избор. Заштитни- меки држачи за држачи/поддршка нема да го гребе вашиот уред. Наидовме на идеја да донесеме покреативни, трајни и удобни производи на нашите клиенти. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние поддржуваме прецизен став и секогаш се стремиме да му обезбедиме на секој клиент висококвалитетна услуга. Без разлика дали сте Uber, Lyft или таксист или едноставно современиот возач на денешниот ден, кој е под притисок од неорганизирани кабли и електроника што спаѓаат под седиштето на патниците / возачите.

Детали

Избор на клиенти