Yin-yang шема на автомобил Телефонски монтирање на рацете бесплатни воздушни отвори за мобилни телефони, компатибилен со паметен телефон iPhone автомобили лулка универз
Свеж

Yin-yang шема на автомобил Телефонски монтирање на рацете бесплатни воздушни отвори за мобилни телефони, компатибилен со паметен

DEN 0.67

Достапно.

Стабилна поддршка - Носителот на телефонот на автомобилот го усвојува принципот за поддршка на двојниот триаголник, мулти -насочување на опкружување со фиксна точка, заклучување на центарот на гравитација не се тресе, не плашете ги ударите со брзина, лесни за навигација во разни услови на патот. Стабилна поддршка - Носителот на телефонот на автомобилот го усвојува принципот за поддршка на двојниот триаголник, мулти -насочување на опкружување со фиксна точка, заклучување на центарот на гравитација не се тресе, не плашете ги ударите со брзина, лесни за навигација во разни услови на патот. Проверете ја големината на вашиот телефон и вентилаторот за автомобили пред да го купите. Применливи големини - монтирање на телефонот за автомобили одговара на 4,0 "до 6,0" телефони. Исто така, оваа монтажа на телефон е компатибилно само со директно отвори, а не со тркалезни отвори. Дното е резервирано за пристаниште за полнење, така што навигацијата не е нарушена. Дното е резервирано за пристаниште за полнење, така што навигацијата не е нарушена. Применливи големини - монтирање на телефонот за автомобили одговара на 4,0 "до 6,0" телефони. Телефонски телефонски монтирање се вклопуваат за 4-6 инчни телефони Универзален држач за вентилатор за воздух со симпатична и смешна принт. Интелигентниот дизајн за сензори на гравитација, автоматско стегање кога се спушта, брзо пикап и паѓање во секунди, може да се преврти 90 степени. Направени во САД или увезени.

Детали

Избор на клиенти