Magsafe Car Mount Charger компатибилен со Magsafe Magnetic Wireless Car Charger Max 15W Fasting Charging Vent, шофершајбна, табла Универзална за iPhone 14/13/12/11 Серија
Свеж

Magsafe Car Mount Charger компатибилен со Magsafe Magnetic Wireless Car Charger Max 15W Fasting Charging Vent, шофершајбна,

DEN 0.33

Достапно.

Може автоматски да се усогласи и фиксира со само еден допир, а исто така може да го наполни вашиот телефон. 【Компатибилен со Magsafe】 Magsafe Car Mount го поддржува полнењето на телефон со функција за полнење Magsafe, а исто така е применливо за мобилниот телефон кој поддржува безжично полнење со Magsafe Case. 【Адсорпција на вакуум】 Лепило со висок вискозност е прикачено на дното на монтирањето на автомобилот Magsafe. Со вакуумскиот дизајн, безжичниот полнач за автомобили може да биде стабилно фиксиран на таблата или шофершајбната, посигурен во користењето. Може автоматски да се усогласи и фиксира со само еден допир, а исто така може да го наполни вашиот телефон. Компатибилен со телефони со функција за полнење Magsafe и случаи на телефонски магии. 【Адсорпција на вакуум】 Лепило со висок вискозност е прикачено на дното на монтирањето на автомобилот Magsafe. Рекарпет магнетски телефон монтирање за автомобил користи магнетна вшмукување за да го поправи мобилниот телефон, кој може да се поправи со нежно поставување.

Детали

Избор на клиенти