Смешен држач за телефонски жирафа за монтирање Универзален мобилен телефон за вентилатор за штанд на шофершајбната на контролната табла
Свеж

Смешен држач за телефонски жирафа за монтирање Универзален мобилен телефон за вентилатор за штанд на шофершајбната на контролната

DEN 3.00

Достапно.

Безбедно возење : Без да заземате премногу простор, ова монтирање на држачот на телефонот може да се поправи на отворите за воздух без да го блокирате погледот, да се обезбеди вашето безбедно возење, дното пред-полнење, навигација без напојување.

Детали

Избор на клиенти