Navitech во преносен ДВД -плеер за автомобили Помош/потпирач за глава/држач за потпирач за глава Компатибилен со Zestyi 10.1 “
Свеж

Navitech во преносен ДВД -плеер за автомобили Помош/потпирач за глава/држач за потпирач за глава Компатибилен со Zestyi 10.1

DEN 527.84

Достапно.

Исток за да се прикачи и одвои од потпирачот за глава, забележете дека прилогот е овластен безбедност на децата и не е лесно отстранлив. Вклучува шарка за да ја задржите монтирањето цврсто на вашето седиште. Може да се премести нагоре и надолу и навалена. Цврсто се вклопува на кој било уред со вградена шарка за притисок. Одговара на сите автомобили и држи до 5 килограми. Исток за да се прикачи и одвои од потпирачот за глава, забележете дека прилогот е овластен безбедност на децата и не е лесно отстранлив. Вклучува шарка за да ја задржите монтирањето цврсто на вашето седиште. Може да се премести нагоре и надолу и навалена. Цврсто се вклопува на кој било уред со вградена шарка за притисок. Одговара на сите автомобили и држи до 5 килограми. Затегнување на мини пауза или ви треба 5 минути мир од децата, нашиот потпирач за глава на Navitech (Twin Pack) за преносни ДВД плеери е совршена. Има 4 силни раце засновани на завртки за да се обезбеди безбедност и може да се прилагоди на која било големина на екранот до 13 инчи.

Детали

Избор на клиенти