Држач за монтирање на телефонскиот држач за табла за табла, монтирање на столб за ротирање на таблата со 360 степени, погоден за паметни телефони од 4 до 7 инчи
Свеж

Држач за монтирање на телефонскиот држач за табла за табла, монтирање на столб за ротирање на таблата со 360 степени, погоден

DEN 2.67

Достапно.

【Возење посигурно】 Монтажата на автомобилот симулира дизајн на HUD, држејќи ги очите во согласност со патот. Оваа фиксна позиција на држачот на паметните телефони на автомобили и аголот на телефон може да биде прилагодено од 360 степени, прилагодени како вашите барања, ве тера да добиете одличен поглед секогаш. 【Контрола со една рака】 Лесно е да се собере и да се врати вашиот телефон со едната рака. Погодно за ракување со вашиот телефон со единечна рака, лесен за монтирање и отстранување на вашиот паметен телефон. Што е уште повеќе, обезбедувајќи безбедно возење кога користите GPS или одговарате на повици. 【Трајно и гаранција : 】 Монтажата на автомобилот е направено од ABS материјал, трајно, флексибилно и огноотпорно. 【Широка компатибилност】 што може да се прилагоди за да одговара на мобилните телефони од 4 до 7 инчи, како што се i Phone 13 12 11 XS MAX, XS, X, 8 PLUS, 7, 7 PLUS, 6 S, 6 S PLUS, 5 S, 5 C, 4 S, 4 S, Samsung Galaxy S10 S9, S8, S7, S6, Note, Google Pixel, Nexus, итн. 【Кривана база дизајн】 Направено со мека, нелична силиконска подлога и заоблена база. Држачот на телефонот може да се прикачи на таблата со мачки или заоблена површина. и цврсто држете го нарачката за електричен уред за да ги спречите да гребеат и да се спуштаат. Заштитната перница на рацете на стегачот може да го заштити вашиот телефон од лизгање. Силиконската перница на основата може да ја заштити вашата табла од гребнатини. Ротација од 360 степени, префрлете се помеѓу хоризонталните и вертикалните екрани како што сакате. И 180 ротација на хоризонтален агол, лесен за употреба во сите правци. Бидејќи јачината на пролетта се користи наместо да зависи од еластичноста на пластичниот материјал, таа нема да се олабави со текот на времето. Дизајнирано со пролетна тока што може да се прилагоди за да одговара на мобилни телефони од 4-7 инчи.

Детали

Избор на клиенти