Племенски слонови клип Магнетски држач за мобилни телефони за мобилни телефони со сите паметни телефони
Свеж

Племенски слонови клип Магнетски држач за мобилни телефони за мобилни телефони со сите паметни телефони

DEN 257.60

Достапно.

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична. Мини големината на оваа заграда заштедува простор и може да се поправи на излезот на воздухот без да го блокирате вашиот поглед, обезбедувајќи го вашето безбедно возење. Моќната магнетна заграда може цврсто да го држи вашиот телефон преку металната плоча, избегнувајќи го вашиот телефон да биде повреден и да падне од трнлив пат за време на возењето и може да го задржи вашиот паметен телефон дури и под тешки услови. На лице место. Многу погоден за разни услови на патот. Димензии : Дијаметар : 1 инч / 2,6 см, странична должина : 2,2 инчи / 5,5 см, Белешка : Оваа заграда е компатибилна само со директно отвори, а не со тркалезни отвори. Ве молиме, потврдете го вашиот отвор за автомобил пред да го купите. Покрај обезбедувањето погодност за вашето возење, оваа заграда може да донесе и поголема погодност за вашиот живот. Без разлика дали сте во автомобил, кујна, канцеларија или спална соба, итн., На роденденот, Денот на вineубените, Денот на благодарноста, Божиќ, кој било празник, дајте му на вашиот автомобил, најдобар пријател, семејство совршен подарок. Поради рачно мерење на податоците за големината, нормално е дека грешката е во рамките на 1 сантиметар. Ако сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е -пошта. Ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме да го решиме во рок од 24 часа. Ве молиме, бидете сигурни да купите. Овој држач за мобилни телефони е изработен од тврд легура, отпорен на абење и издржлив. Држачот на мобилниот телефон може да се поправи на излезот на воздухот, нема да ја блокира линијата на видување и да обезбеди вашето безбедно возење. Моќниот држач за магнетски мобилен телефон може цврсто да го држи вашиот мобилен телефон преку металната плоча за да ве спречи да паднете за време на возењето, што е многу погодно за разни услови на патиштата.Ната : Овој држач на телефонот е компатибилен само со директно отвори, а не со тркалезни отвори. Ве молиме, потврдете го вашиот отвор за автомобил пред да го купите.

Детали

Избор на клиенти