Co. Guanda Technologies Co., Ltd. Држач
Свеж

Co. Guanda Technologies Co., Ltd. Држач

DEN 1084.80

Достапно.

Надграден клип за метални куки : држачот на телефон со автомобили во Гванда има посилен, потенки клип за вентил и иновативна челична кука за дополнителни лопати за заштита од проветрување од оштетување, што може да го задржи вашиот телефон безбедно на воздушен отвор во вашиот автомобил. Совршена флексибилност : Овој држач за телефон со прозорец со автомобили со топка со топка од 360 степени и прилагодлива телескопска рака, што може да го прилагоди вашиот телефон на кој било идеален агол без да го попречува вашиот поглед. Држач на телефон за табла за автомобили монтирање , клип за монтирање на вентилатор за автомобили. ✅note : Не се препорачува да се користи дополнителната подлога за табла за монтирање на шофершајбната. Исто така, се одликува со систем за издавање едно копче што ви овозможува да го заклучите или ослободите вашиот телефон со само една операција. ✅note : Користете ја дополнителната подлога за табла само кога чашата за вшмукување не може да се прикачи на површината внимателно. За време на возењето, можете да ја прилагодите оваа монтажа на држачот за мобилни телефони според вашето седиште за патници за да избегнете да го попречувате погледот и да обезбедите стабилност и безбедност на возењето. Дизајнот на триаголна стабилност го прави лесно да се држи безбедно на контролната табла или на повеќето рамни површини. 3 во 1 Телефонски монтиран автомобил : Оваа монтажа на телефон за вшмукување во Гванда може да биде универзално поставено на таблата со автомобили, шофершајбната или работната површина. Комплетна заштита : Кошумот за држач за слободни раце со вакуум силиконски гума и дебели панели можат да обезбедат целосна заштита за вашиот телефон од гребнатини и капки дури и со голема брзина, испакнатини или ненадејни вртења. ✅note : Носител на телефон за монтирање на Гванда за автомобил на шофершајбната, ако вашиот автомобил има заоблена, нерамна или кожа табла. Надградба на држачот на држачот за телефонски автомобили : држачот на мобилниот телефон на шофершајбната Гванда има дополнителна силна чаша за вшмукување со супер леплива подлога за гел. ✅note : Не се препорачува да се користи дополнителната подлога за табла за монтирање на шофершајбната. ✅note : Носител на телефон за монтирање на Гванда за автомобил на шофершајбната, ако вашиот автомобил има заоблена, нерамна или кожа табла.

Детали

Избор на клиенти

Држач
Свеж
Држач
Достапно.
DEN 3520.96
Проценките: