Дона Делукс од пена од пена, црно, маслиново масло + витамин Е третирано
Свеж

Дона Делукс од пена од пена, црно, маслиново масло + витамин Е третирано

DEN 0.67

Достапно.

Третирани со органско маслиново масло и витамин Е. ги зајакнува, подобрува и поправките. Карактеристики 2 различни текстури за подобрување на квалитетот на косата. Удобно подлога за пена. Долго затворање на велкро. Третирани со органско маслиново масло и витамин Е. ги зајакнува, подобрува и поправките. Карактеристики 2 различни текстури за подобрување на квалитетот на косата. Удобно подлога за пена. Долго затворање на велкро. Оваа луксузна мрежа од пена третирана со органско маслиново масло и витамин Е ги зајакнува, подобрува и поправките. Се одликува со две различни текстури за подобрување на квалитетот на косата, удобно подлога за пена и долго затворање на велкро.

Детали

Избор на клиенти