Yuyongshuai лизгачки мит, лизгачки мит за заштита на рацете, лизгачки мит за бејзбол и мекобол, една големина.
Свеж

Yuyongshuai лизгачки мит, лизгачки мит за заштита на рацете, лизгачки мит за бејзбол и мекобол, една големина.

DEN 3.00

Достапно.

1.Сидлинг мит, лизгачките нараквици се изработени од еластична гума од неопренови и се лесни за носење и удобни. Високото еластично врзување може да се прилагоди флексибилно ,. 2.Сета за заштита на рацете на мит, дизајн на предната дланка задебелена композитна плоча, дел од зглобот на внатрешната инсталација на метален лим, ефикасно да ја заштити раката, за да спречи лизгање на повреди ,. 3.Сидлинг мит, дизајн на лизгачки ракавици лево и десно, палецот може да се прошири или затегне, пофлексибилно абење, полесно да се носи, попрофесионално движење. 4.Сидлинг мит за бејзбол и мекобол, лизгачките нараквици се стандардна големина, долга 10,5 инчи и ширина 5 инчи, погодни за возрасни и тинејџери ,. Добредојдовте во нашата продавница, ние сме посветени на развој на повеќе рафинирани потрајни производи. Лизгачки мит, лизгачките нараквици се изработени од еластична гума од неопренови и се лесни за носење и удобно. Високото еластично врзување може да се прилагоди флексибилно. Лизгачкиот мит за бејзбол и мекобол, лизгачките нараквици се стандардна големина, долга 10,5 инчи и ширина 5 инчи, погодна за возрасни и тинејџери.

Детали

Избор на клиенти