Метални метални метални метални метални метални метални метални метални метални метални метали
Свеж

Метални метални метални метални метални метални метални метални метални метални метални метали

DEN 214.40

Достапно.

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства за обработка. Карактеристики : Нема или обемна оксидација, со добри механички својства и термичка стабилност. Пластичност : Користете професионална машина за сечење за сечење, безбедна за употреба, може да се направи во цевки, прачки, жици, прачки, плочи. Машинливост : Сечење, обликување, завршна обработка или друга обработка и заварување е карактеристика на заварувањето. Мултифункционално : широко користено во ремени за резервоарот за вода, итн. Водоснабдување и дренажни цевки, медали, bellвони, цевки од серпентина, цевки за кондензат, разни производи за удирање со комплексни форми, мал хардвер, итн., Имаат убаво механичко однесување и термичка стабилност. 1. Има добра термичка спроводливост, електрична спроводливост, .2. Има добри механички својства и термичка стабилност. Учили : Популарни за DIY, уметност и занаети, хардверски делови, музички инструменти, електрични, емајлинг и правење накит. Информации за производи се : 150x150mm/6x6inchthickness : 1,5 mm/0.06inch , 2mm/0.08inch , 3mm/0.11inchmaterial : H62 Brass Plate Пакет вклучува 1 x бакарен метален платено : 1. Поради разликата на светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку различна од сликата.2. Бидејќи е рачно мерење, може да има грешка од +/- 1- 3 см, ве молиме разберете.3. Производот може да има мали гребнатини и дамки на сурфацеканот да бидат направени во цевки, прачки, линии, ремени, плочи.

Детали

Избор на клиенти