Кразе ДЕВИЗНА Палета На Бои За Лице Рефил-Боја За Лице Во Самрак-Хипоалергична Нетоксична Вода Активирана Професионално Лице За Ноќта на Вештерките &засилувач; Мат
Свеж

Кразе ДЕВИЗНА Палета На Бои За Лице Рефил-Боја За Лице Во Самрак-Хипоалергична Нетоксична Вода Активирана Професионално Лице

DEN 0.33

Достапно.

Кразе Бојата за Лице е без глутен, состојки базирани на ореви, парабен или парфем. Ако не сте 100% задоволни со нашиот производ, ве молиме контактирајте не директно. Сите FX производи На Kraze се произведени со високи стандарди за квалитет. Екстремно пигментираната формула базирана на восок нуди мазна, цврста покриеност која ќе се свитка со движења на кожата за да трае цел ден без избледување или пукање. Пред нанесувањето се препорачува мал тест за лепенка на кожата. БОЈА ЗА ЛИЦЕ АКТИВИРАНА СО ВОДА, ЛЕСНО НАНЕСУВАЊЕ И ОТСТРАНУВАЊЕ : КРАЗЕ ДЕВИЗНИТЕ Бои може лесно да се активираат со минимална вода и да се нанесуваат со влажна четка или сунѓер. Колачите со боја за лице на база на восок се совршени за сите аспекти на сликањето на лицето и телото, како што се линиската работа, основната работа, мешањето и слоевитоста. Кразе Бојата за Лице е без глутен, состојки базирани на ореви, парабен или парфем. Кразе Боја За Лице е произведена со користење на козметички состојки. Екстремно пигментираната формула базирана на восок нуди мазна, цврста покриеност која ќе се свитка со движења на кожата за да трае цел ден без избледување или пукање. Едноставно измијте со сапун и вода за отстранување. Нема потреба од грубо чистење. Сите FX производи На Kraze се произведени со високи стандарди за квалитет. Нема потреба од грубо чистење. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : KRAZE FX го цени задоволството на клиентите и им ветува на нашите клиенти 100% гаранција за квалитет. Формулата базирана на восок нуди мазна, цврста покриеност која ќе се свитка со движења на кожата за да трае цел ден без избледување или пукање. Секоја торта Со Боја за Лице од 6 грама е добра за 20 апликации. ВРВЕН КВАЛИТЕТ, СВЕТЛО СИНА ШМИНКА ЗА СЛИКАЊЕ ЛИЦЕ И ТЕЛО НА БАЗА НА ВОСОК : KRAZE FX е супериорен квалитет, лицето и телото се одлични за сите видови апликации. Кразе Светло Сината Е одлична за косплеј, штрумфови, небо, ноќта на вештерките, шеќерен череп, пеперутка, земја, маска за очи, аватар, вампирина, замрзнати или зимски тематски дизајни за сликање лице. Производите се вегански и без суровост, произведени без состојки базирани на животни и без никакво тестирање врз животни. Едноставно измијте со сапун и вода за отстранување. Доаѓа во 6 гм, ексклузивен квадратен контејнер за заштеда на простор. Доаѓа во 6 гм, ексклузивен квадратен сад. Ако вашето прашање не е решено, ние ќе ви понудиме замена или враќање на средствата.

Детали

Избор на клиенти