Гимнастика Баохулу ГИМОНСКИ ЛЕОТАРД СВЕТСКИ ДИАМОНД БАЛЕТ ДАНЦЕН ДЕНЦИЈА Едно парче облека
Свеж

Гимнастика Баохулу ГИМОНСКИ ЛЕОТАРД СВЕТСКИ ДИАМОНД БАЛЕТ ДАНЦЕН ДЕНЦИЈА Едно парче облека

DEN 3.33

Достапно.

полиестер / спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Премиум најлон и спандекс; флексибилна, дишење и мека ткаенина. Лажичка грб и врат; rhinestone околу јаката; еластична линија на нозете. Одлично за гимнастика, танцување, уметничко лизгање, шоу за перфомаце, костуми и роденденска забава. Измијте ги рацете и висат суво, без детергент и испружете го од директна сончева светлина. Погледнете ја табелата со големина на производот од лево, наместо табелата за генеричка големина за овој производ да направи вистинско вклопување за вашите девојки.

Детали

Избор на клиенти