Чизми Бебе Бенд Лак Лента За Коса Додатоци За Коса Бебе 8PC Цврсти Мали Девојчиња За Глава Бебе Новороденче Девојче
Свеж

Чизми Бебе Бенд Лак Лента За Коса Додатоци За Коса Бебе 8PC Цврсти Мали Девојчиња За Глава Бебе Новороденче Девојче

DEN 974.40

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Изработени Од Супериорна Памучна Мешавина Мека И Удобна За Носење. Пакетот Вклучува : 8 Х Облека За Бебиња. Ви Благодариме И Убав Ден!. Одговараат За 0-2 Години Бебе. Погоден За Божиќ Секојдневен, Роденден, Фестивал, Фото Студио Итн. Ви благодариме и убав ден!Погоден за божиќен секојдневен, роденден, фестивал, фото студио, итн.дизајн на кунисекс, изберете или повеќе за близнаци или сестри одличен подарок за туширање за вашето бебе во зима100% Сосема Нов И квалитетен.Материјал : Пакетот За Мешавина Од Памук Вклучува : 8 х Шема На Глава На Бебето : Цврсто ве Молиме дозволете разлика од 1-3 см (0,4-1,18") поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки за прикажување изработени од супериорна Мешавина од памук мека и удобна за носење : Унисексуалец за 0-2 години бебе.

Детали

Избор на клиенти