Касдре Цвет Невестата Свадба Глава Кристално Невестинска Коса Додатоци Бисер Лента За Глава За Жени И Девојки
Свеж

Касдре Цвет Невестата Свадба Глава Кристално Невестинска Коса Додатоци Бисер Лента За Глава За Жени И Девојки

DEN 207.84

Достапно.

Кристал невестинска лента за свадба изработена од висококвалитетна легура,цвет,бисер,лист и кристал,без избледување. Свадбената лента за глава може да ја промени формата како ваш стил, нема да се скрши. Невестата свадба главата завршува две јамки кои можат да се носат натпревар иглички и панделки. Додатоци за свадбена коса за невести е најдобриот избор за свадбена претстава,фотографија,матурска и специјални прилики. Цветна лоза за коса за свадба погодна за невести и деверуши,што ве прави повеќе шарм во вашиот голем ден. "Украсете го вашиот најубав момент". Свадбените глави со висококвалитетен цвет и легура ве прават повеќе шарм. Исклучителна цветна коса лоза погодна за жени и girls.It може да се совпадне со превез според потребите. Невестинската лента за глава со уникатен дизајн ве прави најблескавата личност во посебни прилики. Цвет,кристал,кристал, бисер и супериорна легура. Додатоците за свадбена коса нема да избледат и скршат,одложете ја во торба или кутија кога не ја користите. Само користејќи мека четка, Не користете тврди или остри предмети за чистење на овој производ. Чувајте го суво и избегнувајте контакт на производи со хемикалии.

Детали

Избор на клиенти