Минкиси Школка Бисерна Лента За Глава Златна Школка Божица На Круната Бисерна Дијадема Со Чешел За Жени Девојки Свадба Божиќ Косплеј Забава Облека За Глава Фавори?
Свеж

Минкиси Школка Бисерна Лента За Глава Златна Школка Божица На Круната Бисерна Дијадема Со Чешел За Жени Девојки Свадба Божиќ

DEN 2.00

Достапно.

Рачно изработена свадбена лента за глава. Златна и Сребрена боја за избор. Многу гранчиња рачно жични кристали се поставени долж лозата, во малку индивидуално формирани гранчиња. Може да биде нежно свиткано за да одговара на вашата глава. Ова е многу лесно, лесно за носење парче. Може да се носи како коса декорација За Свадба; Матурска; Родендени, и Други Специјални Прилики. Убава гроздобер кралица растеглива лента за глава за свадба, матурска забава,забава за костими. Погоден за фотографирање Костими за сирена на одмор. Хипи готски цвет наслони за глава Еластична цветна лента за коса круна за жени. Описмногу гранчиња рачно жични кристали се ставаат долж лозата, во малку индивидуално формирани гранчиња. Може да биде нежно свиткано за да одговара на вашата глава. Ова е многу лесно, лесно за носење парче.Карактеристики-Боја : Златен-Материјал : Метал-Големина : Околу 18,00Х17, 00Х2, 50см 7, 07Х6, 68Х0, 98 инчи - може да се носи како коса декорација За Свадба; Матурска; Родендени и други Специјални Прилики.- Рачно изработена свадбена лента за глава. Златна и Сребрена боја за избор.- Многу гранчиња рачно жични кристали се поставени долж лозата, во малку индивидуално формирани гранчиња. Може да биде нежно свиткано за да одговара на вашата глава. Ова е многу лесно, лесно за носење парче.Пакет Вклучувајќи 1 х Лента за Глава.

Детали

Избор на клиенти