Јеаиртс Божиќни Ирваси Рогови Лента За Глава Светки Рогови Уши Божиќна Лента За Коса Слатки Празнични Ленти За Глава Додатоци За Жени
Свеж

Јеаиртс Божиќни Ирваси Рогови Лента За Глава Светки Рогови Уши Божиќна Лента За Коса Слатки Празнични Ленти За Глава Додатоци

DEN 1.33

Достапно.

Елен рогови лентата за глава е прилагодлива и одговара за главата на повеќето луѓе.Погоден и за деца и за возрасни,ќе остане прилично добро. Божиќната глава на рогови е изработена од украсени рогови,кадифни уши,ѕвона,борови,лента за глава и слатки влакнести Топчиња. Божиќната облека за глава лесно се совпаѓа со секој божиќен костим и додава повеќе божиќна фестивалска атмосфера.Модата и уникатниот дизајн го прават вашиот божиќен фустан попривлечен. Божиќниот обрач за коса е одличен и за забави, новогодишна забава, празнична забава, фото реквизити, училишно сценско шоу,реквизити за косплеј,забава за костими и реквизити за сценски перформанси,тие ќе ве натераат да бидете хит на забавата, ќе ви донесат среќно и прекрасно искуство. Божиќните додатоци за жени се спакувани во нежни оп кеси и внимателно се транспортираат.Ако имате какви било проблеми во врска со нашите производи,слободно контактирајте не и НИЕ ЌЕ ви одговориме ПОБРЗО.

Детали

Избор на клиенти