Коса Ѓеврек Виткање Лента За Глава | Убави Кадрици Без Топлина | Вклучува Лента За Глава И Чкртаници За Совршено Виткање, Бронза, Комплет Од 3 Парчиња
Свеж

Коса Ѓеврек Виткање Лента За Глава | Убави Кадрици Без Топлина | Вклучува Лента За Глава И Чкртаници За Совршено Виткање, Бронза,

DEN 0.33

Достапно.

Забавни Кадрици Без Топлина : Вклучува претходно измиена свилена лента за глава и две чкртаници. Нашата свилена лента за виткање е направена од свила и мека пена внатре што го прави удобно за спиење. Свилата ќе спречи пржење во вашата коса. Лесен За Употреба : оваа пренослива Лента За Виткање Без Топлина е дизајнирана да обезбеди совршени кадрици без проблеми со користење на фен или виткање коса. Вклучени инструкции. Ниту Една Топлина не Е Здрава За Вашата Коса : Доживејте убава кадрава коса без да нанесете штетна топлина на вашата коса. Нема негативни несакани ефекти како кршење, сушење или поделени краеви. Компактен и Лесен : оваа пренослива Лента За Виткање Без Топлина е совршена за домашна употреба и добра за патување. Нашиот забавен дизајн го прави Ѓеврекот за Коса одличен подарок за роденденски подарок, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќните подароци и многу други специјални прилики. Забавувајте се со Нашата Коса Ѓеврек свила без топлина виткање лента за глава. Ѓеврекот За Коса е се што ви треба за убави, лелеави кадрици. Најдобро функционира со малку влажна коса. Оставете да отстои неколку часа или преку ноќ и ќе уживате во прекрасни кадрици. Лентата за виткање е изработена од мека, флексибилна пена завиткана во свила и доаѓа со две лушпи.

Детали

Избор на клиенти