X-DREE 5M x 19m_m Црна Жолта Школка Повлекува Челик Магнетна Мерна Лента (Cinta métrica magnética de acero retractil de 5 mm x 19 mm, негро, con кубиерта ретрактил
Свеж

X-DREE 5M x 19m_m Црна Жолта Школка Повлекува Челик Магнетна Мерна Лента (Cinta métrica magnética de acero retractil de 5 mm

DEN 472.00

Достапно.

Име на производот : Магнетна Мерна Лента;Материјал : Челик, Гума, Пластика;Футрола И Лента Боја : Бела. Мерна Скала : Метричка; Должина На Мерење : 5 Метри/ 16,4 Стапки. Ширина на лента : 19m_m/ 3/4i_n; Големина На Куќиштето : 90 x 75 x 37m_m/ 3. 5i_n x 3i_n x 1. 5i_n (L*W*T). Должина на ременот : 13см/ 5.1и_н;Боја На Школка : Црна, Жолта(Надолжност де ла кореа : 13см / 5.1''; Боја де ла каркаса : Негро, Амарило. Тежина : 220гр; Содржина На Пакетот : 1 х Магнетна Мерна Лента (Пезос : 220 г; Контенидо дел пакет : 1 х цинта де медичион магнетика. Име на производот : Магнетна Мерна Лента;Материјал : Челик, Гума, Пластика;Футрола И Лента Боја : Бела. Мерна Скала : Метричка; Должина На Мерење : 5 Метри/ 16,4 Стапки. Ширина на лента : 19m_m/ 3/4i_n; Големина На Куќиштето : 90 x 75 x 37m_m/ 3. 5i_n x 3i_n x 1. 5i_n (L*W*T). Должина на ременот : 13см/ 5.1и_н;Боја На Школка : Црна, Жолта(Надолжност де ла кореа : 13см / 5.1''; Боја де ла каркаса : Негро, Амарило. Тежина : 220гр; Содржина На Пакетот : 1 х Магнетна Мерна Лента (Пезос : 220 г; Контенидо дел пакет : 1 х цинта де медичион магнетика. 5м х 19м_м Црна Жолта Школка Што Се Повлекува Челична Магнетна Мерна Лента Спецификации : Опис : стврдната челична флејта се спротивставува на абразија и абење за долг живот.Издржлив клип за челичен појас за погодност. __професионални елементи_ магнетни крајни куки.Мулти-занитвам крајот кука со дното флејта заштитник зајакнува врвот на флејта и обезбедува максимална сила извлекување.Вистинска нула карактеристика за точно мерење внатре и надвор.Опис На Шпанскиинта метрика магнетика де ацеро ретрактил де 5 мм х 19 мм, негро, кон кубиерта ретрактилномбре дел продукто : цинта метрика магнетика; материјал : ацеро, каучо, пластика; Каја и цинта Боја : БЛАН-ескала де медичион : Метрика; надолжност Де Медичион : 5 метроа / 16,4 пизанчо де ла цинта : 19 мм / 3/4' '; тамањо де ла каја : 90 х 75 х 37 мм / 3,5' 'х 3' 'х 1,5' '(л * в * т)надолжност де ла кореа : 13 См / 5,1' '; Боја де ла каркаса : Негро, амарилопесо : 220 г; контенидо дел пакет : 1 х цинта де медичион магнетика.

Детали

Избор на клиенти