Микроскоп Додатоци Пар WF10X/20 Окулари За Микроскокп Лабораторија Потрошен Материјал
Свеж

Микроскоп Додатоци Пар WF10X/20 Окулари За Микроскокп Лабораторија Потрошен Материјал

DEN 220.80

Достапно.

Моќност НА Зголемување ОД 10 X, 20 мм Супер Широко Видно Поле. Големина на Монтирање од 30 мм (во дијаметар). Дизајн со висока точка На Очите За Лесно и Удобно Гледање. Со добра издржливост и стабилност,Извонредна изработка,стабилни и сигурни перформанси,со долг работен век. Изработен од висококвалитетен материјал и е издржлив и издржлив. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние сме онлајн за вас 24 часа на ден. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Сооднос на зголемување : 500 X & Under Material : Металтеорија : Стерео Микроскопдрафтубе : Двогледмагнификација : WF10 XDia. : 30ммбојка : Црна Белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Детали

Избор на клиенти