Микроскопски Додатоци 2 ПАРЧИЊА WF20X Микроскоп Окулари Објектив За Стерео Микроскоп Широко Поле 10mm Окулар Леќа Лабораториски Потрошен Материјал
Свеж

Микроскопски Додатоци 2 ПАРЧИЊА WF20X Микроскоп Окулари Објектив За Стерео Микроскоп Широко Поле 10mm Окулар Леќа Лабораториски

DEN 1.33

Достапно.

Големина на монтирање( во дијаметар) : 30мм/30,5 мм. костум микроскоп : стерео микроскоп. Зголемување : WF20 X. Количина : 2 парчиња (еден пар). Карактеристика : широко поле, висока око-точка, Со Ретикула. Широко Поле : 10мм. со добра издржливост и стабилност,Извонредна изработка,стабилни и сигурни перформанси,со долг работен век. Изработен од висококвалитетен материјал и е издржлив и издржлив. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние сме онлајн за вас 24 часа на ден. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Постојат 4 типа за избор на 1, wf20x монтажа големина 30mm (2pcs)2, wf20x монтажа големина 30.5 mm (2pcs)3, WF20 X монтажа големина 30mm со ретикула (2pcs)4, WF20 X монтажа големина 30.5 mm со ретикула (2 парчиња)Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Детали

Избор на клиенти