Лабораториска Опрема За Микроскоп 0,3 Х 0,5 Х 1/2 1/3 1x Ц-Адаптер За Леќи За Монтирање Стерео Микроскоп Видео Микроскоп Додатоци
Свеж

Лабораториска Опрема За Микроскоп 0,3 Х 0,5 Х 1/2 1/3 1x Ц-Адаптер За Леќи За Монтирање Стерео Микроскоп Видео Микроскоп Додатоци

DEN 2.67

Достапно.

Едниот крај на интерфејсот е конец за интерфејс со микроскоп, другиот крај Е Интерфејс Ц, интерфејсот е со леќа за оптички слој. Апликација Овој Интерфејс може да го врати времето на оптичко зголемување на сликата. Додатоците За Микроскоп Користат Висококвалитетни Материјали, Издржливи, Стабилни Перформанси, Клиентите Можат Лесно Да Го Користат. Имаме Многу Видови Додатоци За Микроскоп, Ве Молиме Контактирајте Не. Фала. Ние Се Стремиме Да Ви Обезбедиме Најквалитетен Производ И Најдобро Искуство На Клиентите. Дијаметар : м28*75пакување вклучувајќи : 1 х 1/2 Леќа1 х 1/3 Леќа1 х 1Х објектив} ЗАБЕЛЕШКА ние сме посветени на обезбедување на клиенти со висококвалитетни производи и задоволителни услуги. ако не сте целосно задоволни, ве молиме слободно контактирајте не во секое време.

Детали

Избор на клиенти