YDJoo 9W Сина LED Сијалица A19/A60 Облик Боја Ноќни Светилки 80W ЕКВИВАЛЕНТНО Сина Боја Расположение Светла Е26 Средна Основа За Декорација На Свадбени Празници За Забави, 4 П?
Свеж

YDJoo 9W Сина LED Сијалица A19/A60 Облик Боја Ноќни Светилки 80W ЕКВИВАЛЕНТНО Сина Боја Расположение Светла Е26 Средна Основа

DEN 3.00

Достапно.

Декоративна Сијалица Во Боја : сијалицата e26 led изработена од Пластика, сијалицата не се затемнува, pls не работи со никакво затемнување или лесно ќе изгори. Лесна Инсталација : Мерење На Големината : (Г)60мм*(Ж)110мм (2,36 инчи * 4,33 инчи). Стандардна база НА СИЈАЛИЦА Е26, можете лесно да ги замените традиционалните светилки е26, проверете ја вашата големина пред купувањето. Заштеда на енергија : Висока осветленост, Заменете ја традиционалната халогена сијалица од 80w со сијалица предводена од 9w, заштедете 80% на сметката за електрична енергија. Безбедно и Зелено : 10.000 Просечен животен век На Работното Време. Еколошки, без жива, БЕЗ УВ, ИР и други штетни фактори. Широка Примена : е26 декоративна сијалица погодна за свадба, забава, одмор, бар, ноќно светло, столна ламба, сценско светло итн. Приклучок : е26 стандардна основа Лумен : 900лм Моќност : 9 Вати Напон : AC110 V Затемнет : Нема Боја На Форма : Сина Големина : (Г)60mm*(H)110mm (2.36 во * 4.33 инчи) Материјал : Пластичен Животен Век : 10.000 H Пакет : 4 Пакет e26 сина сијалица Заменете здодевна, мека бела светлина со сина сијалица, додадете виталност во вашиот дом и уживајте во радоста на животот. Висока осветленост и мала потрошувачка, заштедете 80% на сметката за електрична енергија. Еколошки, Без жива, БЕЗ УВ, ИР и други штетни фактори, безбедни за вашето здравје. Одлично Рендерирање На Бои. 10.000 Просечен животен век На Работното Време, намалете ја честата сијалица за замена. Совршен за свадба, забава, одмор, бар, ноќно светло, столна ламба, сценско светло итн.

Детали

Избор на клиенти