5 Пара Лажни Трепки руски Ленти Трепки Меки Трепки ОД Визон 8Д лажни трепки За Очи Трепки Со Природен Волумен Лажни Трепки Д Навивам 18-20мм
Свеж

5 Пара Лажни Трепки руски Ленти Трепки Меки Трепки ОД Визон 8Д лажни трепки За Очи Трепки Со Природен Волумен Лажни Трепки Д

DEN 529.60

Достапно.

Премиум Свилени Влакна : Трепките од Визон користат висококвалитетни свилени влакна со црна памучна лента за трепки, природни, меки и погодни за кожата, апсолутно не иритирачки. Меки трепки од визон со префектна должина, целосна д навивам, тоа е совршен избор за секојдневно носење и се одлични за секоја пригода. Без разлика дали одите на дневен глам или ноќно излегување во градот, нашите трепки се совршени за секоја пригода. Покрај тоа, тие се совршени и за мали очи, големи очи и заоблени очи. Бестежинските влакна од вештачко визон создаваат глам финиш со најголемо ниво на удобност за целодневно носење. Флексибилните и меки ленти го олеснуваат нанесувањето. лажните трепки изгледаат поприродно и го одржуваат виткањето подолго. Ако имате било какви прашања или предлози, ве молиме слободно контактирајте не. Ние сме љубезни да ви дадеме задоволителен одговор.

Детали

Избор на клиенти