Faux минки со трепки за еднократна употреба на трепки Природни меки лажни трепки wispies дебели долги продолженија лажни трепки куќа на трепки
Свеж

Faux минки со трепки за еднократна употреба на трепки Природни меки лажни трепки wispies дебели долги продолженија лажни трепки

DEN 1.00

Достапно.

Природни состојки : Лажните трепки се направени од квалитетни состојки, без иритација на кожата, што му овозможува да ја направи шминка поакствична. Кадрави трепки Кластери d карани трепки со налепници на ајлајнер кратки трепки Индивидуални трепки кратки природни трепки пакување на масовно трепки за масовно трепки природен изглед на трепки Организатор и складирање. Природна шминка : Дебелината на лажните трепки како човечки природни трепки, ве тера да одржувате исклучителна шминка да останете на целиот ден и да ви понудат пријатно користење на искуство. Faux lashes wispy кратки кластери d навивам 16мм трепки од 12 мм трепки класични трепки празни трепки за трепки индивидуални трепки продолжени човечки трепки природни. Лесен за употреба и : Кога ќе ги поставите лажните трепки на вистинското место на очите, можете лесно да ги залепите без да се грижите за искривување. Висококвалитетните состојки можат да бидат целосно одвоени и се многу удобни кога се заглавени на кожата без никакви. Трепки индивидуални кратки трепки на кластерот за продолжување на светло принцезата лажен ефект маскара во боја трепки мачки очи faux индивидуални трепки книга 20мм сочинуваат природен изглед азиски. Применлива сцена : Совршена за каква било лична употреба или употреба, погодна за создавање нови и забавни изглед за обични собири, салони, забави, свадби, Ноќта на вештерките, Божиќ и други празници. Организатор на трепки и продолженија за складирање на трепките на трепките, кадрави трепки, трепки со трепки, скратени кратки трепки за качулка очи, лепило за трепки за трепки од 25 мм, сочинуваат природен изглед азиски. Задоволителна услуга : Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не веднаш и ние ќе ви помогнеме да ги решите проблемите. Организатор на трепки и трепки за складирање за качулка со очи, сорта, разновидност на индивидуални трепки за продолжување на трепките Индивидуални кратки 3Д трепки од 16 мм кластери Д виткање трепки мачки око. Faux минки со трепки за еднократна употреба на трепките Природни меки лажни трепки wispies дебели долги продолженија Лажни трепки куќа на трескави вклучување : лажни трепки (7пари) Совршен подарок : Тоа е убаво спакувано и лесно за носење. Тоа е совршен подарок за loversубителите на шминка, семејство, парови и пријатели.Која : како што е прикажано.

Детали

Избор на клиенти