Кутија за Пакување трепки од хартија Кутии За Трепки Пакување 10мм-25мм Трепки Случај Рефус
Свеж

Кутија за Пакување трепки од хартија Кутии За Трепки Пакување 10мм-25мм Трепки Случај Рефус

DEN 1.00

Достапно.

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба. Организаторот за виткање трепки е погоден за секојдневно носење и ви помага да управувате со трепките. Кутијата за пакување трепки е задолжителна за девојки, љубители на шминка, шминкери и салони за убавина. Идеален подарок за вашата мајка, девојка или сопруга на роденден, Денот на Вљубените или други важни прилики, чувајте ја секогаш убава и привлечна. Спецификација : Име : празна боја на кутијата за трепки како што е прикажано.

Детали

Name:
empty eyelash box
Color as shown :

Избор на клиенти