Екстензии на трепки 0,07 КУБИКА Навивам 13мм Волумен На Трепките Екстензии На Трепките Со Лесен Волумен На Вентилаторот Брзо Расцутени Трепки
Свеж

Екстензии на трепки 0,07 КУБИКА Навивам 13мм Волумен На Трепките Екстензии На Трепките Со Лесен Волумен На Вентилаторот Брзо

DEN 159.84

Достапно.

Лесен За Употреба : Секоја лента на трепките може лесно да се отстрани. Секој професионален камшик уметници можат да прават навивачи со 1 сек. Квалитетни Материјали И Занает : 100% Рачно изработени Со висококвалитетен ПБТ материјал. Без неуредни трепки или скршени трепки, секоја трепка нема да биде залудно потрошена. Мека И Природна : Мека и мат црна,мала тежина како Човечки Трепки. Вклучен пакет : 12 реда волуменски трепки-13мм лесни трепки за волумен на вентилаторот *12. Само За Професионалец : Иншихол се фокусира на производство на професионални екстензии на трепките. Добредојдовте да не следите со inshiholbeauty_official. Име на ставка : Екстензии На Трепките 0,07 C/CC/D Екстензии На Трепките За Волумен На Навивање,Лесно Разгорување На Трепките. Брзо Цветаат Трепките. Бренд : INSHIHOL. Користете за : Екстензии На Трепките. Боја : Црна. Навивам : Ц /ЦЦ/Д. Дебелина : 0,07 мм. Должина : 8-25мм. Вклучен Пакет : 12 реда волуменски трепки. Предностите : . Лесен за употреба-лесно се отстранува, лесен за правење вентилатори. Меки и природни-како човечки трепки. Мала тежина-без оптоварување на очите. Без отпад - без грч, без скршени трепки.

Детали

Избор на клиенти