Amscan Apple Red Premium тешки пластични лажици, 50 КТ
Свеж

Amscan Apple Red Premium тешки пластични лажици, 50 КТ

DEN 106.56

Достапно.

50 лажици по пакет. Направено од тешка пластика. Издржлив, печење и еднократно. Совршен за забави, настани и секоја друга прилика. Осветлете ја секоја поставка на табелата со нашите многу светли и живописни јаболко црвени пластични лажици. Секоја лажица со цврста боја апсолутно ќе додаде елегантен црвен акцент поставена вашата маса. Овие се исто така совршени за секојдневна употреба.

Детали

Избор на клиенти