Ттан Држач За Кујнска Шпатула Мултифункционална Лажица За Супа Лажица За Домаќинство Решетка За Стапчиња За Јадење Решетка За Покривање На Решетката За Ресторани
Свеж

Ттан Држач За Кујнска Шпатула Мултифункционална Лажица За Супа Лажица За Домаќинство Решетка За Стапчиња За Јадење Решетка За

DEN 1.33

Достапно.

Спецификации : Спецификации : Име : Држач За Лажица Користете За : Кујна За Складирање Тип : Кујнски Додатоциматеријал : Пластика Боја : Зелена, Бела, Сива : 12, 7х14смфункција : 1. Тип : Лажица Почива 3 : Нелизгачка Подлога; 8 : Држач За Лажица; 13 : лажица одмара кујна; 18 : Кујнски материјали.Користете за СКАРА, легнете ја четката ЗА СКАРА и вилушка на неа.Број на модел : Т103; 2 : Организатор И Складирање На Кујна; 7 : држач за решетка за складирање во ресторан; 12 : држач за Капак; 17 : држач за лажица.ГИ ОДРЖУВА ВАШИТЕ РАБОТНИ ПОВРШИНИ УРЕДНИ И БЕЗ КАПЕ : суштинска алатка за готвење за секој домашен готвач. Во прилог на четирите слотови, широк, квадратен сад е дизајниран со усна околу рабовите што ги фаќа сите капе.

Детали

Избор на клиенти