Општо едноставна решетка за крпи, не'рѓосувачки челик црна боја двослоен двослоен двојно пол лесен за инсталирање на мултифункционален wallид што виси пешкир за пеш?
Свеж

Општо едноставна решетка за крпи, не'рѓосувачки челик црна боја двослоен двослоен двојно пол лесен за инсталирање на мултифункционален

DEN 2.00

Достапно.

Service Услуга за продажба : Ако имате какви било прашања по приемот на стоката, ве молиме контактирајте не навреме, ќе ве контактираме во рок од 24 часа. ☛multifunctional Storage, SUS304 материјал од не'рѓосувачки челик, силно оптоварување, исклучително занаетчиство, отпорни на абење и отпорни на носење ;. Rableидното растојание од wallидот, крпите не се лесни за лепење на wallидот, крпи поинтимни од вашиот lубовник, одбиваат да висат на wallидот. -решетката за пешкири поставени со wallидови е совршена за складирање и сушење крпи додека додавате модерен допир во вашата бања. - Дизајнот и рационализираниот изглед ќе станат белег на вашата декорација на домот. Добредојдовте во малата продавница со која сме среќни што ви служиме. Категорија на производи : решетка за крпи за бања; материјал : не'рѓосувачки челик; третман на површина : црна боја; Метод на инсталација : Перфорирана инсталација или инсталација без нокти (без лепак без нокти не е вклучен); Спецификација : Двоен слој, двоен пол; големина : Должина 40см, должина 50см, должина 60см; тежина : околу 5 кг; зошто да го избереш нашиот лавче за пешкир1. Бар за пешкири е изработена од висококвалитетни еколошки материјали со одлична адхезија. Може да се користи за да висат крпи, облека, чајни крпи, бањарки, туш цвеќиња, крпи, итн., И заштедете простор.2. Тешка дебелина, заоблени агли, анти-плескавици, безбедни и не боли раце, без закопчиња, добро чувство на рака, што ве прави поудобно за употреба. Ве молиме Забелешка : 1. Ве молиме, дозволете мало отстапување во податоците за рачно мерење.2. Поради разликата во екранот на мониторот, вистинската боја може да биде малку различна од сликата.3. Овој производ содржи : решетката за крпи*1. Комплет за додатоци за монтирање на удар*1. (Не вклучува лепак без нокти).

Детали

double layer, double pole;:
Size:
length 40CM, length 50CM, length 60CM;
Weight:
about 5 kg;
Why choose our towel rack:
1. The towel bar is made of high-quality environmentally friendly materials with excellent adhesion.:
Can be used to hang towels, clothes, tea towels, bathrobes, shower flowers, towels, etc., and save space.:
2. Tough thickness, rounded corners, anti-knocking, safe and not hurting hands, no burrs, good hand feeling, making you more comfortable to use.:
Please note:
1. Please allow slight deviation in manual measurement data.:
2. Due to the difference in monitor display, the actual color may be slightly different from the image.:
3. This product contains:
towel rack*1. Punch mounting accessory kit*1. (Does not include nail-free glue)

Избор на клиенти