евпцт 2 парчиња Хром Комплет За Прав За Нокти за лак, Бел Бисер Сирена Виножито Холографски Иридентен Камелеон Метален Неонски Пигмент За Нокти Огледало Хром Нокти
Свеж

евпцт 2 парчиња Хром Комплет За Прав За Нокти за лак, Бел Бисер Сирена Виножито Холографски Иридентен Камелеон Метален Неонски

DEN 111.68

Достапно.

Пудрата за нокти е ултра фини пигменти од салонски степен, премиум верзија на неонскиот прав за нокти.Откако ќе го нанесете, вашите нокти ќе покажат сјаен ефект на огледало, ќе постигнат хромирана завршница. Е-пошта : овој неонски прав има многу фин прав и мазна примена.по Нанесувањето на бојата, ефектот ќе трае некое време. На лесен За Нанесување Е потребен Гел-лак за нокти и лек со ув лед светлина според упатствата.Специјален горен слој што треба да се користи со конвенционални лакови. Гел лак е потребен и излечен со УВ светлина според упатствата. Мора да се нанесе на горниот слој што не бара бришење. Пудрата за неонски нокти е повеќебојна, можете да постигнете различен изглед користејќи различни шарени основни гел-лакови (какви било бои) ако ви треба ефектот како на сликата, ве молиме нанесете ја нашата пудра на бел гел. Quality Обезбедување На квалитет Оваа неонска пудра за нокти е направена со безбедни состојки, можете да ја користите со доверба. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме задоволителна услуга по продажбата.

Детали

Избор на клиенти