Јуанхаурти 1ST RAM МЕМОРИЈА Ладилник Ладилник Ладилник Ладење ЗА Десктоп Меморија DDR2 DDR3 DDR4 Дисипација На Топлина Рампа
Свеж

Јуанхаурти 1ST RAM МЕМОРИЈА Ладилник Ладилник Ладилник Ладење ЗА Десктоп Меморија DDR2 DDR3 DDR4 Дисипација На Топлина Рампа

DEN 1.67

Достапно.

✿ Совршена колокација на различни бои на главната табла, вентилатор и светилка, во голема мера ја подобри целокупната убавина на меморијата и шасијата. Функција за ладење : чист алуминиумски материјал, апсорбирајте ја топлината на меморијата, подобрете ја падот на синиот екран предизвикан од прегреана меморија. Користи подобра заштита на вашата меморија, особено DDR2, DDR3, DDR4 честичките, случајно ја испуштаат земјата, многу лесно да тропаат, што резултира со меморија повеќе не може да се користи. ✿ Покрај тоа, може ефикасно да ги заштити компонентите на меморијата од статички напади. Радијаторот има две парчиња, вклучувајќи го и предниот и задниот дел. ✿ Големина : 40х126мм/1, 5х4, 9ин. Само ладилник, други додатоци демо на сликата не е вклучена!Спецификации : Тип На Ставка : Материјал За Ладење : Алуминиумска Големина : 40х126мм/1, 5х4, 9бој : Црвена Количина : 1 Сетнота : Нема малопродажен пакет.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи дозволете грешка од 0-1см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Пакетот Вклучува : 1 x Heatsink2 x Термичка Подлога.

Детали

Избор на клиенти