Комплет за алатки Xiaoheshop Комплети за носење алатки за носење преносни 5 слоеви кутии со голема алатка со 4 слоеви отстранливи фиоки за складирање Организирајте сорт?
Свеж

Комплет за алатки Xiaoheshop Комплети за носење алатки за носење преносни 5 слоеви кутии со голема алатка со 4 слоеви отстранливи

DEN 0.67

Достапно.

Ултра-порта за организација : Оваа лесна и мала преносна алатка може да се носи со вас за да ви помогне да се справите со најтешките задачи; Нашата преносна алатка ви овозможува да ги носите сите додатоци за алатки што ви се потребни. Случајот со лесен преглед ви помага да ги пронајдете вашите алатки на прв поглед. Издржлива конструкција, може да се користи долго време. Големина : 27 CMX17 CMX26 CM (10,6*6,7*10,2 инчи). Исцедете дупки за да ја одржите кутијата суво. Ултра-порта за организација : Оваа лесна и мала преносна алатка може да се носи со вас за да ви помогне да се справите со најтешките задачи; Нашата преносна алатка ви овозможува да ги носите сите додатоци за алатки што ви се потребни. Случајот со лесен преглед ви помага да ги пронајдете вашите алатки на прв поглед. Издржлива конструкција, може да се користи долго време. Големина : 27 CMX17 CMX26 CM (10,6*6,7*10,2 инчи). Исцедете дупки за да ја одржите кутијата суво. Мултифункционална алатка : Оваа мултифункционална алатка има широк спектар на употреба и лесно може да се користи како алатки за приколка, механичко поле за алатки, алатки за автомобили, професионална алатка, итн.; Оваа мала алатка е дизајнирана за сериозно складирање. Спецификација : Материјал : ПластичнаКолор : Black Size : 270mmx170mmx260mm (10,6*6,7*10.2 инчи) Пакет Вклучен : 1 x алатка кутија (алатките не се вклучени) Белешки : 1. Изберете големина, боја и број на парчиња пред да нарачате.2. Вклучен е само производот, други реквизити што се користат за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред да купите.3. Забележете дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете.4. Поради рачно мерење, може да се појават некои грешки, погледнете го вистинскиот производ, благодарам.5. Добредојдовте на споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.

Детали

Material:
plastic
Color:
black
Size:
270mmx170mmx260mm(10.6*6.7*10.2 inch)
Package Included:
1 x Tool Box(the tools not included):
notes:
1. Please choose size, color and number of pieces before ordering.:
2. Only the product is included, other props used for shooting are not included in the product, please confirm before purchasing.:
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color difference, please understand.:
4. Due to manual measurement, some errors may occur, please refer to the actual product, thank you.:
5. Welcome your sharing and feedback so that we can provide you with better products and services. :

Избор на клиенти